۰۲۱-۸۸۷۰۷۳۵۲-۴

درباره ما

-درباره ما-

شرکت مهندسی پارس ایده آل سیستم ايرانيان (سهامی خاص) از سال ۱۳۸۳ با کسب تجربه و زمینه قبلی در خصوص پشتیبانی از دستگاه های اتوآنالایزر بیوشیمی فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت از ابتدای تاسیس با بهره گیری کامل از قطعات یدکی اوریجینال و با پشتوانه تیم فنی و خدمات پس از فروش متشکل از مهندسین و کارشناسان ارشد توانسته است به سه هدف مهم که ارائه خدمات فنی و تخصصی ، سرعت در رفع مشکلات دستگاهی و اپراتوری و پشتیبانی مستمر در خصوص اتوآنالایزرهای بیوشیمی میباشد ، دست یابد .

همچنین شرکت پارس ایده آل سیستم ایرانیان با اهداف فوق و از ابتدای فعالیت خود توانست سرویس ، خدمات و پشتیبانی فنی دستگاه های اتوآنالایزر بیوشیمی متعلق به مراكز آزمايشگاهي مختلف اعم از آزمایشگاههای تشخیص طبی و پاتوبیولوژی  ، آزمایشگاه های متعلق به بیمارستانها و درمانگاه های دولتی و خصوصی ، آزمایشگاههای بیمارستانهای تامین اجتماعی و دانشگاهی در سراسرکشور را بر عهده گیرد.

شركت مهندسی پارس ایده آل سیستم در آينده نزديك قصد دارد همكاري نزديكي با كمپانيهاي بزرگ و مهم دنيا در سطح گسترده داشته باشد و در ادامه ، محصولات آن كمپانيها را در سراسر کشور با تدابيري خاص عرضه و در صورت امكان توليد نمايد .

فعاليت اصلی شركت در حال حاضر نصب ، راه اندازي ، آموزش کاربری و ارائه خدمات تخصصی و تامین مواد مصرفی و قطعات یدکی دستگاههاي اتوآنالايزر بيوشيمي در مدلها و برندهای :

Chemray 420 از کمپانی Rayto چین

Sinnowa DI 600 & DI 800 از کمپانی Sinnowa چین

 Forte 400از کمپانی N.T. Laboratory ایتالیا

هيتاچي از کمپانی Roche

Sapphire 800 از کمپانی Audit Diagnostics ایرلند می باشد .

اطلاعات بیشتر درباره ما :